Haberler

mBot Simulator Ücretsiz İndir

mBot, Makeblock firması tarafından geliştirilmiş bir robot kitidir. Özellikle çocukların algoritma mantığını öğrenebilme, bilgi işlemsel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirebilme açısından bizce en faydalı robot eğitim setidir.
🔻
İçinden geçtiğimiz zor dönemde herkesin bu sete ulaşma imkanı ne yazık ki yok. İşte tam bu noktada imdadımıza simülasyon programları yetişiyor. Simülasyon programları sayesinde gerçek bir durumun dijital ortamda oluşumunu ve sonuçlarını gözlemleyebiliyoruz. Pilotlar, astronotlar, askeri personelden tutun da tıp alanında dahi simülatörler çokça tercih ediliyor.
🔻
mBot için de halihazırda simülatörler mevcut fakat yükleme, kullanma, algılama ve kodlama açılarından topyekün etkili bir simülatör bulmak sizi zorlayabilir.
🔻
İşte bu sebeple aşağıdaki instagram sayfasını ve gönderiyi beğenip bir kişiyi yoruma etiketleyen herkese mbot simülasyon programı indirme linkini ÜCRETSİZ gönderiyoruz. Tarih yok, çekiliş yok, kura yok… Herkese!
🔻
1. Sayfayı takip et,
2. Bu gönderiyi beğen,
3. Bir kişiyi yoruma etiketle.

NOT: mBot Simulator programı indirme etkinliğimiz sona ermiştir. Gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. Açıklayacağımız yeni sürprizler için takipte kalmanızı öneririz.
🔻
Buraya tıkla.

adminmBot Simulator Ücretsiz İndir