Haberler

#Dijital23Nisan Tasarım Etkinliği

23 nisan

23 nisan

23 Nisan 2020. Milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi açılışının ve yine milletin geleceğini temsil eden çocuklara emanet edilişinin 100. yılı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızın tam olarak 100. yılı!
🔻
Dünyada çocuklarına bayram hediye eden ve bu bayramı bütün dünya ile paylaşan ilk ve tek ülke olan Türkiye, yine dünyaya örnek olup bu bir asırlık çınarı adına yakışır bir şekilde kutlayacak. Bu yıl 23 Nisan’ı evlerimizde geçiriyor olmamız bayramımızı coşkuyla kutlamak için bir engel olmayacak.
🔻
Malum dijital çağdayız ve bu çağda bayramı 100. yılına yakışır kutlayabilmemiz için bilgisayar gibi bir imkanımız var. Evet belki bu yıl okuldaki duvarları değil ama dijital panoları süsleyeceğiz! Hazır mısın? Bunun için, tarihinde ilk kez dijitalde kutlanacak #Dijital23Nisan etkinliğine sizleri de davet ediyoruz;
🔻

Katılmak ister misin? 23 Nisan 2020

1️⃣ Bilgisayar, tablet, laptop yada cep telefonundan ücretsiz dijital afiş hazırlama platformlarından birine gir/indir. (Örnek Platformlar: Canva, Desygner, Crello, Poster Maker, Piktochart, Photoshop, Inkscape, Illustrator, vb.)

2️⃣ Platforma kaydol veya girişini yaparak afiş tasarım sayfasını aç,

3️⃣ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ruhuna uygun bir dijital afiş tasarımı yap. Hayal gücünü serbest bırak!

4️⃣ Tasarımının dijital çıktısını al, alamıyorsan ekran görüntüsünü kaydet,

5️⃣ Tasarımını, Instagram veya Twitter #Dijital23Nisan etiketi ile paylaş. Hepsi bu!

15 yaş altındaki bütün çocuklarımız birden fazla tasarım ile katılım sağlayabilir. Bu etkinlik bir yarışma değildir, bu sebeple de bir birinci ve bir ödül yoktur. Bütün çocuklarımızın katılımına açık dijital bir bayram kutlamasıdır. @dijitalcagatolye instagram sayfasını takip eden ve afişini direkt mesaj (DM)  yoluyla sayfaya gönderen ‘herkesin’ paylaşımı 23 Nisan 2020’de sergilenmeye başlanacaktır. Haydi, bu sene sen de bizimle birlikte dijital panoları süsle!

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ 100. YILINDA KUTLU OLSUN! 🎊
🔻

23 nisan

23 nisan


23 nisan

23 nisan

“Küçük Hanımlar Küçük Beyler,
Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek, ona göre çalışınız.
Sizlerden çok şeyler bekliyoruz!”
.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
..#Dijital23Nisan#NiceYüzyıllara#23Nisan2020#YüzüncüYil#23Nisan1920#ÇocukBayramı#UlusalEgemenlikveÇocukBayramı...

Email: iletisim@dijitalcagatolyesi.com

heyecan

 Facebook

  Instagram

admin#Dijital23Nisan Tasarım Etkinliği