Haberler

school.png

Hafta Sonu Atölye Programları

Okul dönemi düzenlenen programlara hafta sonu atölyeleri denir. Cumartesi veya Pazar günü seçeneği ile atölyeye katılan öğrenciler program boyunca kendi dijital ürünlerini geliştirerek ortaya koyarlar. Başarılı olanlar sertifikalandırılır ve mevcut kur tamamlanır. Öğrenciler, kur atladıkça ulusal ve uluslararası etkinliklere katılım şansı elde ederler. Öğrenciler düzenli periyotlarla takip edilerek programların faydası ölçülür.

Daha fazlası için tıkla..
Hafta Sonu Atölye Programları
diploma.png

Tatil Kampı Programları

Ara Tatil, Yarıyıl veya Yaz Tatillerinde düzenlenen kamp formatındaki yoğunlaştırılmış atölye programları ile öğrenciler eğlenceli vakit geçirirlerken aynı zamanda teknoloji üretmenin keyfini çıkarırlar. Uluslararası çözüm ortaklarıyla birlikte oluşturulmuş tatil kamplarında kendi kendine öğrenme prensibiyle dijital ürünler geliştirilir. Başarılı bir şekilde kampı tamamlayan öğrenciler sertifikalandırılır ve kur atlarlar.

Daha fazlası için tıkla..
Tatil Kampı Programları
professor-2.png

Yetişkin Atölye Programları

Dijital Çağ’ın baş döndürücü gelişmeleri ve gitgide büyüyen jenerasyon farkı her yaştan kesimin bu alanda kendilerini geliştirmeleri gerekliliğini ortaya koymaktadır. İşbu sebeple atölye uluslararası sertifikalı “Eğitici Eğitimleri” vermektedir. Standart yazılımlar ve monotonlaşan programlarla devam etmez. Sürekli devinim halindedir ve güncele göre kendini yeniler. Bu program yetişkinlere yeni bir kariyer kapısı açma fırsatı tanımaktadır.

Daha fazlası için tıkla..
Yetişkin Atölye Programları