Animasyon

Bu atölye başlığında çocuklara; görsel senaryo hazırlama ve animasyon nedir eğlenceli bir şekilde gösterilir. Atölye içeriğinde çeşitli animasyon programlarının başlangıç ve orta seviye kullanımı gösterilir. Atölye sonunda öğrencilerin bir çizgi filmin Pre Production, Production ve Past Production aşamalarını ayırabilmeleri ve kısa bir animasyon üretmeleri yeterliliği kazandırmak amaçlanmaktadır.

Animasyon ve Dijital Çağ Atölyesi

Dijital Çağ Atölyesi, merkezi bugün “İnternet Cumhuriyeti” olarak adlandırılan ülke Estonya’da olan; bilim ve teknoloji atölyeleri, gösterileri, fuarları vb. etkinliklerin organizasyon faaliyetleri için kurulmuş bir sosyal girişimdir. Dijital Çağ Atölyesi’nin etkinlik başlıklarından birisi de Animasyon’dur.

Teknolojiyi tüketen değil eğlenerek üreten bir neslin gülücükleri için yola çıkan ve bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce çocuğun hayallerine dokunan atölye, Türkiye’de de projeleriyle adından fazlasıyla söz ettirmeye başlamıştır. Eğer siz de Dijital Çağ Atölyesi’nin Animasyon başlığı ile ilgileniyorsanız lütfen sizin için uygun olan ön kayıt sayfasını eksiksiz doldurunuz. Kurumumuz tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

ÖN KAYIT SAYFASI

Features

  • Animasyon
Share